ଆମିର ଖାନଙ୍କ ନୂଆ ଗୀତ ରିଲିଜ 

ଆମିର ଖାନଙ୍କ ନୂଆ ଗୀତ ରିଲିଜ 

 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୧୧/୦୩ /୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର ଆଇଚ), ମୁମ୍ବାଇ : ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ନୂଆ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତ ଅଲଫାନମୋଲା ଟି ସିରିଜ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଅଲି ଅବରାମଙ୍କ ସହ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି, ଏହି ଗୀତଟି 3 ମିନିଟ୍ 17 ସେକେଣ୍ଡର ଅଟେ ଏବଂ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି |

 

 

 

 

ଏହି ଗୀତରେ ଆମୀର ଖାନ ଏକ ଭିନ୍ନ ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ଗୀତଟି ଏକ ବଡ ସେଟରେ ସୁଟ ହୋଇଛି, ଏହି ଗୀତରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ଉଭୟ ନୃତ୍ୟ ରୋମାନ୍ସ ଏଲି ଅବରାମ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ ଏକ ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକରେ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦୃଶ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ଏହି ଗୀତ କୋଇ ଜାନେ ନା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର |

 

 

 

 

 

 

 

ଏହି ଗୀତ ଆମୀର ଖାନଙ୍କର କୌଣସି ଅଫିସିଆଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ନୁହେଁ, ଆମୀରଖାନଙ୍କୁ ଏପରି ଅତିଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ଯେ ଫିଲ୍ମଟି ଭଲ ମାନ୍ୟତା ପାଇଥାଏ, ତେଣୁ ଆମୀର ଖାନ ଏହି ଗୀତରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଗୀତଟି ଅମିତ ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ବିଶାଲ ଦାଦଲାନି ଏବଂ ଜାରା ଖାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ |

 

 

 

 

 

ଏହି ଗୀତର ଖବର ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବଲିଉଡରେ ଚାଲିଥିଲା, କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ଆମୀର ଖାନ ଆଲିବାବା ଏଲି ଅବରାମଙ୍କ ସହ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଗୀତ ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଜୋଗି ଫାଇନାଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ପହଞ୍ଚିଛି ଏବଂ ଏହି ଗୀତଟିକୁ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଅନେକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଦୁଖର ବିଷୟ ଆମୀର ଖାନ ତାଙ୍କ ନୂଆ ସିନେମା ସହିତ ଆସିନାହାଁନ୍ତି, ଏଥର ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ, ଯାହା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନୁହେଁ।

Recent Post

Live Cricket Update