ଟିକା: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ମାତା ହୀରା ବେନ୍ ଲଗାଇଲେ କରୋନା ଟିକା

ଟିକା: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ମାତା ହୀରା ବେନ୍ ଲଗାଇଲେ କରୋନା ଟିକା

ଜେ ବି ଏନ, ୧୧/୦୩ /୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ମା ହିରାବେନ ମୋଦୀଙ୍କୁ କରୋନା ଟିକାର ପ୍ରଥମ ଡୋଜ ଦିଆଯାଇଛି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ନିଜେ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ପିଏମ ମୋଦୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଟ୍ୱିଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ମାଙ୍କୁ କରୋନାର ପ୍ରଥମ ଡୋଜ ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଅଟେ।

 

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ତୁମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି, ଯିଏ ଟିକା ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ କିମ୍ବା ଏହାର ଅଧୀନରେ ଆସୁଛି, ସେହି ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି କରୋନା ଟିକା ନେଇ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ଉଚିତ୍।

 

 

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ମା ହିରାବେନ ଗୁଜୁରାଟର ଗାନ୍ଧିନଗରରେ ରୁହନ୍ତି। ହୀରାବେନ 100 ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ଏବଂ ସେ ଏହି ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଟୀକାକରଣର ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆରମ୍ଭରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ କରୋନା ଟିକା ପ୍ରଥମ ଡୋଜ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ଟିକାକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଦିଲ୍ଲୀର AIIMS ଠାରେ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ।

 

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଅତି ନିକଟତର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଗୁଜୁରାଟ ଗସ୍ତ କରନ୍ତି, ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ଦେଖା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି।

Recent Post

Live Cricket Update