ଜାନଭି କପୁର କାରରେ ପୋଷାକ ବଦଳାଇଲେ 

ଜାନଭି କପୁର କାରରେ ପୋଷାକ ବଦଳାଇଲେ 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୧୩/୦୩/୨୦୨୧, ମୁମ୍ବାଇ : ନିକଟରେ ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାନଭୀ କପୁର ତାଙ୍କ ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରୋହିର ପ୍ରମୋଶନରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ବଦଳାଇବାକୁ ସମୟ ପାଇନାହାଁନ୍ତି, ତେଣୁ ସେ ନିଜ କାରରେ ଡ୍ରେସ ବଦଳାଇଲେ |

 

 

 

 

ଜାନଭୀ କପୁର ଆଜିକାଲି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ କାରଣ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରୋହି ମାର୍ଚ୍ଚ 11 ରେ ସିନେମା ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି, କାରଣ ଆମେ ଜାଣୁ ଯେ ଗତ 1 ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ହୋଇନାହିଁ ତେଣୁ ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାହା ବଡ ବଜେଟ୍ ଏବଂ ଏହା ଯାଉଛି ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ |

 

 

 

 

 

ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ଭାରତର ସମସ୍ତ ଲୋକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଥିଏଟରରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି। କାରଣ କରୋନାଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ହୋଇନାହିଁ। ଏବେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ତେଣୁ ଜାନଭୀ କପୁର ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରମୋସନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ପରିଶ୍ରମ ଲଗାଉଛନ୍ତି, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏକ ଭଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରକୁ ଏକ ନୂତନ କ୍ୟାରିଅର୍ ଦେବ |

 

 

 

 

 

ସେଥିପାଇଁ ଜାନଭୀ କପୁର କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିବା କଷ୍ଟକର ହେଉଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି |

 

ଜାନଭୀ କପୁର ଏକ ମିନି ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧି ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ପ୍ରୋମୋସନ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ପଡୁଥିଲା, ତେଣୁ ସେ କାରରେ ପୋଷାକ ବଦଳାଇଲେ ଏବଂ ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସେ ନିଜ ଜିନ୍ସ ପିନ୍ଧିଥିଲେ |

 

 

 

 

 

ପୋଷାକ ବଦଳାଇବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଉଡ଼ାଣର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ କ୍ଳାନ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

 

ଜାନଭୀ କପୁର ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ବି ତାଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳେ , ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି |

Recent Post

Live Cricket Update