ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ: ନାଗରିକ ପୌର ନିର୍ବାଚନରେ ​​YSR କଂଗ୍ରେସର ବଡ ବିଜୟ : ଟିଡିପିକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛି

ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ: ନାଗରିକ ପୌର ନିର୍ବାଚନରେ ​​YSR କଂଗ୍ରେସର ବଡ ବିଜୟ : ଟିଡିପିକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛି

 

କି

ଜେ ବି ଏନ, ୧୫/୦୩ /୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ପୌରସଂସ୍ଥା ନିର୍ବାଚନରେ ​​YSR କଂଗ୍ରେସ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଜିତି ଟିଡିପିକୁ ଅତିକ୍ରମ କଲା। ରବିବାର ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳରେ ତେଲୁଗୁ ଦେଶମ ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି। ତେବେ ଜେଏସପି ଏବଂ ବିଜେପିକୁ ସାମାନ୍ୟ ସଂଖ୍ୟା ମିଳିଛି। କିନ୍ତୁ କଂଗ୍ରେସ ଏ ଗଣନାରେ ନାହିଁ ।

 

ଗତ 22 ମାସ ମଧ୍ୟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ YS ଜଗନ୍ ମୋହନ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ଉପରେ ଲୋକଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଫଳାଫଳ ହେତୁ YSRC ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ବିଜୟ ବୋଲି କହିଛି। ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପାଳନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ 22 ମାସରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଜଳ କଲ୍ୟାଣ ଯୋଜନା ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅନୁମୋଦନ ହୋଇଛି।

 

ସରକାର ଏହାକୁ ତିନି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ରାଜଧାନୀର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମ୍ମତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରୁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ଟିଡିପି ସଭାପତି ଏନ। ଚନ୍ଦ୍ରବାବୁ ନାଇଡୁ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିରାଶ ହେବାକୁ କିଛି ନାହିଁ। ହୋଲିଜିମ୍, ଧମକ ଏବଂ ମାଂସପେଶୀ ଶକ୍ତି ସତ୍ତ୍ୱେ ଆମେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶକ୍ତି ସହିତ ଯୁଦ୍ଧ କରିଥିଲୁ |

 

ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି ନିର୍ବାଚନରେ ​​YSR ର ବିଜୟ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଏବଂ ଗତ ମାସରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରଦର୍ଶନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ। 2019 ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଦଳ ପ୍ରାୟ 85 ପ୍ରତିଶତ ବିଧାନସଭା ଆସନ ଜିତିଥିଲା ​​ଏବଂ ପଞ୍ଚାୟତର 83 ପ୍ରତିଶତ ଜିତିଥିଲା।

 

Recent Post

Live Cricket Update