ପକ୍କା ଘର ଓ ବି.ପି.ଏଲ ଲାଇନ୍ ପାଇଁ ଆଜି ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଦ୍ଵାରସ୍ଥ 

ପକ୍କା ଘର ଓ ବି.ପି.ଏଲ ଲାଇନ୍ ପାଇଁ ଆଜି ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଦ୍ଵାରସ୍ଥ 

 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୧୬/୦୩/୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ଚୈତନ୍ୟ ସାହୁ), ଅନୁଗୋଳ : ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲା ଜାମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମର ମମତା ନାଏକ ପକ୍କା ଘର ଓ ବି.ପି.ଏଲ ଲାଇନ୍ ପାଇଁ ଆଜି ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ହୋଇଥିବାର ଦୃଶ୍ୟା ସାମ୍ନା କୁ ଆସିଥିଲା । ଜାମୁଣ୍ଡା ଗ୍ରାମର ମମତା ନାଏକଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ମୂଲ ଜରୁରୀ କରି ତାଙ୍କ ପରିବାର ପୋଷଣ କରନ୍ତି ଖରା, ବର୍ଷା, ଶୀତ ରୁ ତ୍ରାହି ପାଇବା ପାଇଁ ପକ୍କା ଘର ଖଣ୍ଡିଏ ପାଇଁ ଜାମୁଣ୍ଡା ସରପଞ୍ଚ ଓ ଅନୁଗୋଳ ବିଡିଓ ଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ବି ମଧ୍ୟ ପକ୍କା ଘର ଓ ବି.ପି.ଏଲ ଲାଇନ୍ ପାଇବା ପାଇଁ ନିରାଶ ହୋଇସାରିଲେଣି ମମତା ନାଏକ। ପକ୍କା ଘର ଓ ବି.ପି.ଏଲ ଲାଇନ୍ ପାଇବା ଆଶାରେ ଆଜି ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଦ୍ଵାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏବେ ଦେଖିବାର ବାକି ରହିଲା ଯେ ଅନୁଗୋଳ ପ୍ରଶାସନ ତାଙ୍କୁ କେବେ ପକ୍କା ଘର ଓ ବି.ପି.ଏଲ ଲାଇନ୍ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Recent Post

Live Cricket Update