ଜାନଭୀ କପୁର ନାଲି ପୋଷାକରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି 

ଜାନଭୀ କପୁର ନାଲି ପୋଷାକରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି 

 

 

 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୧୭/୦୩/୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର), ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାନଭୀ କପୁର ନାଲି ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

 

 

 

ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଫଟୋକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଜାନଭୀ କପୁର ତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ରଖି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଅପଡେଟ୍ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଜାନଭୀ କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରୋହି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା।

 

 

 

ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବହୁତ ରାଜସ୍ୱ ଅର୍ଜନ କରିଛି, କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏକ ଭୟଙ୍କର କମେଡି ଫିଲ୍ମ ଯାହାକୁ ରାଜକୁମାର ରାଓ ଏବଂ ବରୁଣ ଶର୍ମା ଏବଂ ଜାନଭୀ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଜନ୍ତି |

 

 

 

 

ଜାନଭୀ କପୁରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରୋହି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ରିଲିଜ୍ ହେବା ଦିନଠାରୁ ବଲିଉଡର ବଡ ବଡ କଳାକାର ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି l ଯେଉଁଥିରେ ସଲମାନ ଖାନ, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଲିଜ ତାରିଖ ରିଲିଜ କରିଛନ୍ତି।

Recent Post

Live Cricket Update