ନିର୍ବାଚନୀ ଗରମା ଗରମ୍ ଖବର : ପିଏମ ମୋଦୀ କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପୁରୂଲିଆରେ ରାଲିକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ, ସୁଭେନ୍ଦୁ ଆଧିକାରୀଙ୍କ ପିତା ମଞ୍ଚରେ ରହିବେ

ନିର୍ବାଚନୀ ଗରମା ଗରମ୍ ଖବର : ପିଏମ ମୋଦୀ କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପୁରୂଲିଆରେ ରାଲିକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ, ସୁଭେନ୍ଦୁ ଆଧିକାରୀଙ୍କ ପିତା ମଞ୍ଚରେ ରହିବେ

 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୧୮/୦୩/୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ପାଞ୍ଚୋଟି ରାଜ୍ୟରେ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହେବା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଏବଂ ଆସାମରେ ଏକ ନିର୍ବାଚନ ରାଲିରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପୁରୂଲିଆରେ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ନିକଟରେ ଟିଏମସି ଛାଡି ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ସୁଭେନ୍ଦୁ ଆଧିକାରୀଙ୍କ ପିତା ମଧ୍ୟ ମଞ୍ଚରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଆଜି ମିଦିନାପୁରରେ ତିନିଟି ନିର୍ବାଚନ ରାଲିରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ।

 

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପୁରୂଲିଆରେ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି। ଏହି ସମୟରେ ନିକଟରେ ଟିଏମସି ଛାଡି ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ସୁଭେନ୍ଦୁ ଆଧିକାରୀଙ୍କ ପିତା ମଧ୍ୟ ମଞ୍ଚରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ।

Recent Post

Live Cricket Update