ମୁମ୍ବାଇ: କରୋନାର ବଢୁଥିବା ମାମଲାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବିଏମସିର ନିଷ୍ପତ୍ତି, ମଲରେ ପ୍ରବେଶ ପୂର୍ବରୁ ରାପିଡ୍ ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ

ମୁମ୍ବାଇ: କରୋନାର ବଢୁଥିବା ମାମଲାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ବିଏମସିର ନିଷ୍ପତ୍ତି, ମଲରେ ପ୍ରବେଶ ପୂର୍ବରୁ ରାପିଡ୍ ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ

 

ଜେ ବି ଏନ, ୧୯/୦୩ /୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର ଆଇଚ), ମୁମ୍ବାଇ : ମୁମ୍ବାଇରେ ବଢୁଥିବା କରୋନା ମାମଲାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସରକାର ବର୍ତ୍ତମାନ କଠୋରତା ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି। ଯଦି ମୁମ୍ବାଇର ଲୋକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଲ୍ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରଥମେ ସେମାନଙ୍କୁ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ବିଏମସି କହିଛି ଯେ ମୁମ୍ବାଇର ସମସ୍ତ ମଲରେ କରୋନାର ପରୀକ୍ଷା ନମୁନା ନେବା ପାଇଁ ରାପିଡ ଆଣ୍ଟିଜେନ ଟେଷ୍ଟ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ।

 

ଅତିରିକ୍ତ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କମିଶନର ସୁରେଶ କାକାନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢୁଥିବା ମାମଲା ହେତୁ ବିଏମସି ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି। ମାର୍ଚ୍ଚ 22 ରୁ ସମସ୍ତ ମଲ୍ ଗୁଡିକରେ ସ୍ୱାବ ସଂଗ୍ରହ ସୁବିଧା ରହିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ କରାଯିବ ବୋଲି ସେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଏକ ଦଳ ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାରରେ ନିୟୋଜିତ ହେବେ।

 

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର 31 ମାର୍ଚ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନୂତନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଅନୁଯାୟୀ, ସମସ୍ତ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟ ଏବଂ ଅଡିଟୋରିୟମ୍ 50% କ୍ଷମତା ସହିତ ଖୋଲିବ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ମାସ୍କ ନଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଦିଆଯିବ ନାହିଁ | ଏଥି ସହିତ ବେସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ 50 ପ୍ରତିଶତ କ୍ଷମତା ସହିତ ଖୋଲିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି।

Recent Post

Live Cricket Update