ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଖବର : ଆସାମରେ ଗର୍ଜିଉଠିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ – କଂଗ୍ରେସ ନିଜ ସ୍ୱାର୍ଥ ପାଇଁ କାହାକୁ ବିପଦରେ ପକାଇପାରେ

ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଖବର : ଆସାମରେ ଗର୍ଜିଉଠିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ – କଂଗ୍ରେସ ନିଜ ସ୍ୱାର୍ଥ ପାଇଁ କାହାକୁ ବିପଦରେ ପକାଇପାରେ

 

ଜେ ବି ଏନ, ୨୦/୦୩ /୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/ଗୁଆହାଟୀ : ଆସାମ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ସମ୍ପର୍କରେ ସମସ୍ତ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ବହୁ ପ୍ରଚାର କରାଯାଇଛି। ଶନିବାର ଆସାମର ଚାବୁଆରେ ଏକ ରାଲିରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଜଣେ ଚାୱାଲା ଆପଣଙ୍କ ଯନ୍ତ୍ରଣା ବୁଝନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେ କିଏ ବୁଝିବ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି- ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ କରୁଛି ଯେ ଏନଡିଏ ସରକାର ଚା ବଗିଚାରେ କାମ କରୁଥିବା ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

 

ବିରୋଧୀ ଦଳ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି – ଆସାମର ସଂସ୍କୃତି ଏବଂ ଐତିହ୍ୟ ପ୍ରତି ବିପଦ ଥିବା କଂଗ୍ରେସ ସେହି ଦଳ ସହ ହାତ ମିଳାଇଛି। ଆସାମର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଂଶର ବିକାଶ ହେଉଛି ବିଜେପି ସରକାରର ପ୍ରାଥମିକତା। ଆମେ ରାଜ୍ୟର ସଂସ୍କୃତି ଓ ଐତିହ୍ୟ ରକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରତିବଦ୍ଧ।

ସେହିପରି କଂଗ୍ରେସ ନିଜ ସ୍ୱାର୍ଥ ପାଇଁ କାହାକୁ ବିପଦରେ ପକାଇପାରେ ବୋଲି କହିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ l

Recent Post

Live Cricket Update