ହୋଇ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ  

ସାରା ଅଲି ଖାନ ବୋହୂ ବେଶ ହୋଇ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ

 

 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୨୦/୦୩ /୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର), ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ବ୍ରାଇଡାଲ କିଲ୍ଟ ପିନ୍ଧି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି

l ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

 

 

 

 

 

ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ବେଶରେ ବହୁଳ ଭାବେ ପ୍ରସଂଶା କରିଛନ୍ତି l ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ନୂଆ କଲେକ୍ସନ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ଏହାକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଏହି ନୂଆ କଲେକସନ କୁ ନୂରୀନିଅତ ନାମ ଦିଆଯାଇଛି ଓ ବଲିଉଡରେ ଏହାକୁ ବହୁ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିଛି l

 

 

 

 

 

ସେ ତାଙ୍କ କଲେକସନ ପାଇଁ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଚୟନ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସାରା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

 

 

 

ସାରା ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ଏହାର କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଦୁଲ୍ହନ , ଅତି ସୁନ୍ଦର

ସଂସ୍କାରୀ ଘରୋଇ ଝିଅ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି, ଯାହାକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି |

 

 

 

 

 

ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ସାରା ଅଲି ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ହେତୁ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କାରଣ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭଲ ଫଟୋ ରଖିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଗୁଗୁଲରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଙ୍କୁ ସର୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା |

 

 

 

 

 

 

 

ଏହି କାରଣରୁ ସାରା ଅଲି ଖାନ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେଲେ, ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ଅନୁସରଣ ବହୁତ ଭଲ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

 

 

 

 

 

ଏହି କାରଣରୁ, ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ନୂତନ ସଂଗ୍ରହକୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦୁଲ୍ହନ ଶୈଳୀରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

Recent Post

Live Cricket Update