ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ବିକାଶ ଫୋରମ ଅଧକ୍ଷା ତଥା ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ବିଧାୟିକାଙ୍କୁ ଛାତ୍ରନେତାଙ୍କ କଡା ସମାଲୋଚନା

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ବିକାଶ ଫୋରମ ଅଧକ୍ଷା ତଥା ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ବିଧାୟିକାଙ୍କୁ ଛାତ୍ରନେତାଙ୍କ କଡା ସମାଲୋଚନା

(ଜେ ବି ଏନ /ସୁଶାନ୍ତ ଗଡ଼ନାୟକ) ୨୧/୦୩ /୨୦୨୧ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ /ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲା ହେଉଛି ସମଗ୍ର ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ଆବଶ୍ୟକିୟ ଭିତିଭୂମି ଅଞ୍ଚଳ l ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଆବଶକ୍ୟ ସୁବିଧା ଏଠାରେ ଉପଲବ୍ଧ l କେବଳ ରାଉରକେଲା ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଓ ପଡୋଶୀ ରାଜ୍ୟ ର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ରାଉରକେଲା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିକ୍ଷା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିଥାନ୍ତି l ଏଣୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଏମ୍ସ ରାଉରକେଲା ଠାରେ ହେଲେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସୁବିଧା ଜିଲ୍ଲା ବାସୀ ଓ ପଡୋଶୀ ରାଜ୍ୟ ର ଲୋକମାନେ ପାଇପାରିବେ ରାଉରକେଲାବାସୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦିଆଯାଇଛି l ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ବିଧାୟିକା ଦେଇଥିବା ପ୍ରେସବିବୃତି କୁ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି ଛାତ୍ର ନେତା ତାପସ ଘୋସାଲ l ଶ୍ରୀ ଘୋସାଲ କହିଛନ୍ତି କୋଭିଡ ସମୟ ରେ ରାଉରକେଲା ବିଧାୟକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ସାରା ଭାରତବର୍ଷ ଦେଖିଛି l କୋଭିଡ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଜିଲ୍ଲାର ଏବଂ ଜିଲ୍ଲା ବାହାରୁ ତଥା ପଡୋଶୀ ରାଜ୍ୟ ର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନ ରୁ ଆସି ରାଉରକେଲା ବିଧାୟକଙ୍କ ସହଯୋଗ ରେ ରୋଗୀ ମାନେ ରାଉରକେଲା କୋଭିଡ ହସ୍ପିଟାଲ ରେ ଭଲହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି l ସଦାସର୍ବଦା ବିଧାୟକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କ ସହ ଛିଡାହେବାର ଅନେକ ଅବଦାନ ରହିଛି ଯାହା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସମୟରେ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଅଛି l ଶ୍ରୀ ଘୋସାଲ କହିଛନ୍ତି ବିକାଶ କୁ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ବାସୀ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଭିତରେ ରାଉରକେଲା ଆସେ l ବିଧାୟିକା ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଓ ରାଉରକେଲା ପ୍ରତି ପାର୍ଥକ୍ୟ ରାଜନୀତି କରୁଛନ୍ତି ଏହା ର ଜବାବ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସାରା ଜିଲ୍ଲାବାସୀ ତାଙ୍କୁ ଦେବେ ଶ୍ରୀ ଘୋସାଲ କହିଛନ୍ତି l

Recent Post

Live Cricket Update