ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ହାଲଚାଲ : ବିଜେପି ନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ରୋଡ ସୋ ବାଙ୍କୁରାରୁ ଆରମ୍ଭ , ବିଜୟରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ

ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ହାଲଚାଲ : ବିଜେପି ନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ରୋଡ ସୋ ବାଙ୍କୁରାରୁ ଆରମ୍ଭ , ବିଜୟରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ

 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୨୫/୦୩ /୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/କୋଲକତା : ପାଞ୍ଚଟି ରାଜ୍ୟସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ଚାଲିଛି। ସମସ୍ତ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ନେତାମାନେ ପରସ୍ପର ଉପରେ ତୀର ନିକ୍ଷେପ କରୁଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ଏବଂ ଆସାମରେ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ପାଞ୍ଚଟା ବେଳେ ବନ୍ଦ ହେବ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ବଙ୍ଗଳାର ଅମିତ ଶାହା, ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ବଡ ନେତାଙ୍କ ସମାବେଶ ହେବ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ବୁଧବାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ବଙ୍ଗଳା ଏବଂ ଆସାମରେ ନିର୍ବାଚନ ସମାବେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ କେରଳରେ ରାଲି କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଛତିଶଗଡ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୁପେଶ ବାଗେଲ ଆସାମର ଦିବ୍ରୁଗଡରେ ଏକ ରୋଡ୍ ସୋ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସିଏମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପି ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ହାରିଛି।

 

ବାଙ୍କୁରାର ଛତନା ଠାରେ ବିଜେପି ନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ରୋଡ ସୋ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହି ସମୟରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବଙ୍ଗଳାରେ ବିଜୟର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି। ପ୍ରାୟ ତିନି କିଲୋମିଟରର ଏକ ରୋଡ୍ ସୋ ହେବ | ବାଙ୍କୁରା ପରେ ମିଥୁନ୍ ସଲ୍ଟୋରା, ହରଗ୍ରାମ ଏବଂ ରାୟପୁରରେ ରୋଡ୍ ସୋ କରିବେ |

Recent Post

Live Cricket Update