କୃଷକଙ୍କ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଭାରତ ବନ୍ଦ, ଗାଜିପୁର ସୀମାରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଜାମ୍ 

କୃଷକଙ୍କ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଭାରତ ବନ୍ଦ, ଗାଜିପୁର ସୀମାରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଜାମ୍ 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୨୬/୦୩/୨୦୨୧, ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଗତ ଚାରିମାସ ଧରି ତିନିଟି କୃଷି ଆଇନ ବିରୋଧରେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରୁଥିବା କୃଷକମାନେ ମାର୍ଚ୍ଚ 26 ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ବନ୍ଦ ସକାଳ 6 ଟାରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା 6 ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। କୃଷକ ନେତାମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭରତ ବନ୍ଦରେ ଯୋଗଦେବାକୁ କେହି ବାଧ୍ୟ ହେବେ ନାହିଁ।

 

 

ଗାଜିପୁର ସୀମାରେ ଟ୍ରାଫିକ ଜାମ୍

 

 

ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, NH-24 ର ଗାଜିପୁର ସୀମାରେ ଟ୍ରାଫିକ ଜାମ l

 

 

 

ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାର ସମସ୍ତ ବିକଳ୍ପ ମାର୍ଗ ମଧ୍ୟ ଆଜି ବନ୍ଦ ରହିବ

 

 

କୃଷକମାନଙ୍କ ସୀମା ଚାରିପାଖରେ ବିକଳ୍ପ ମାର୍ଗ ଯେଉଁଥିରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଧର୍ମଘଟ ଚାଲୁଛି ତାହା ମଧ୍ୟ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳ 6 ଟାରୁ 6 ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ ରହିବ। ଯଦିଓ ଦିଲ୍ଲୀର ସୀମାରେ ବିକ୍ଷୋଭକାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ପୂର୍ବ ତୁଳନାରେ ବହୁତ କମ୍, ଏହାର ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ବନ୍ଦ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇବ।

 

 

ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କ ଗାଡି ଅଟକି ରହିବ ନାହିଁ

ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଗାଜୀପୁର ସୀମାରେ କୃଷକମାନେ ଭେଟି ଭରତ ବୃନ୍ଦଙ୍କ ରଣନୀତି ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଭାରତ ବାନ୍ଧ ସମୟରେ ସେନା ଗାଡି, ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ସ୍କୁଲ ପିଲା ଗାଡି ଏବଂ ଅଭାବୀ ଯାନ ବନ୍ଦ ହେବ ନାହିଁ। ଏଥିସହ ଏହି ଆନ୍ଦୋଳନ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ।

 

 

ନିର୍ବାଚନ ଚାଲୁଥିବା ରାଜ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଭାରତ ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ

 

 

ଦେଶର ଚାରିଟି ରାଜ୍ୟ କୃଷକଙ୍କ ଆହ୍ବାନ ରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଭାରତ ବନ୍ଦରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ। ଯେଉଁ ରାଜ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ନିର୍ବାଚନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ, ତାହା ବ୍ୟତୀତ ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟରେ ଭାରତ ବାନ୍ଧକୁ ସଫଳ କରିବା ପାଇଁ ମିଳିତ କିଷାନ ମୋର୍ଚ୍ଚା ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ କରିଛନ୍ତି। ସିନ୍ଧୁ , ଟିକାରି ସୀମା ଏବଂ ଗାଜିପୁର ସୀମାରେ ସେମାନଙ୍କ ଦାବିକୁ ସମର୍ଥନ କରି ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଥିବା ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀମାନେ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳ 6 ଟାରୁ ଏହି ବନ୍ଦକୁ ସଫଳ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ।

Recent Post

Live Cricket Update