କରଣ ଜୋହର ଆଉ ଏକ ଷ୍ଟାର୍କିଡ୍ ଶାନୟା କପୁରଙ୍କୁ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି 

କରଣ ଜୋହର ଆଉ ଏକ ଷ୍ଟାର୍କିଡ୍ ଶାନୟା କପୁରଙ୍କୁ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି 

 

 

 

 

 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୨୬/୦୩/୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର), ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ବଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହର ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଷ୍ଟାର୍କିଡ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

 

 

 

 

 

ବଲିଉଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହର ଶାନୟା କପୁରଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଶାନୟା କପୁର

 

 

 

 

 

 

 

 

ଧର୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ସହିତ ଶାନୟା କପୁର ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସିନେମା ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଜୋହର ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। କରଣ ଜୋହର ଶାନୟା କପୁରଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲୋକଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶାନୟା କପୁରଙ୍କ ଯାତ୍ରା ଧର୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଜୁଲାଇରେ।

 

 

 

 

 

ଶାନୟା କପୁର ହେଉଛନ୍ତି ସଞ୍ଜୟ କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ଓ ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଭାଣଜୀ।

 

ଶାନୟା କପୁର ଜଣେ ଷ୍ଟାର୍କିଡ୍, ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ, ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି |

 

ଶାନୟା କପୁର ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ, ନୂଆ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଚାଲିଛନ୍ତି, ଦେଖିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ତେଣୁ କରଣ ଜୋହର ତାଙ୍କୁ ବ୍ରେକ୍ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, କାରଣ କରଣ ଜୋହର ବଲିଉଡର ଜଣେ ବଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ନିର୍ମାତା ଅଟନ୍ତି | ଅଧିକାଂଶ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଷ୍ଟାର୍କିଡ୍ ବ୍ରେକ୍ ଦିଅନ୍ତି |

 

 

 

 

 

ସେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ବରୁଣ ଧାୱନ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କୁ 2012 ରେ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍ ଦି ଇୟରରେ ଏକ ବ୍ରେକ୍ ଦେଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ବଲିଉଡରେ ଏକ ନୂତନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ, କରଣ ଜୋହର, ଷ୍ଟାର୍କିଡର ଶୁଭାରମ୍ଭ, ବଲିଉଡରେ କରଣ ଜୋହର ଇସ୍ ଭାବରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ, ଜଣେ ବଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ |

 

 

 

 

 

 

ସେଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ବଡ ବଜେଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରଯୋଜନା କରନ୍ତି, ତେଣୁ ଷ୍ଟାର୍ କିଡ୍ସ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କାରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ କାରଣ ସେମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ |

 

 

 

 

ସେଥିପାଇଁ କରଣ ଜୋହର ଷ୍ଟାରକିଡ୍ ନେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେଣୁ ଏହି କାରଣରୁ କରଣ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ଏଥର ନୂଆ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

Recent Post

Live Cricket Update