ଆଜି ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ‌୦୫ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ

ଆଜି ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ‌୦୫ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ

ପଜିଟିଭ ସଂଖ୍ୟା ୧୨୪୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା-ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୦୫ ଜଣ

………………………………..

ଅନୁଗୋଳ ୨୭/୩/୨୦୨୧- ଆଜି ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ୦୫ ନୂଆ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବାର ଜଣାପଡିଛି । ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଅନୁଗୋଳରେ ସ୍ବାବ ନମୁନା ଦେଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୧ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ଥିବାରୁ ସମୁଦାୟ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୪୭ ରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ଆକ୍ରାନ୍ତ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଗୋଳ Municipality ଅଞ୍ଚଳରୁ ୦୧ ଜଣ ମହିଳା, ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକରୁ ୦୧ ଜଣ ମହିଳା, ଛେଣ୍ଡିପଦା ବ୍ଲକରୁ ୦୧ ଜଣ ପୁରୁଷ, କଣିହାଁ ବ୍ଲକରୁ ୦୧ ଜଣ ମହିଳା ଓ ତାଳଚେର Municipalityରୁ ୦୧ ଜଣ ପୁରୁଷ ଅଛନ୍ତି । ଲକ୍ଷଣ ଯୁକ୍ତ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟର କରୋନା ଓ୍ବ।ଡକୁ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ସ୍ୱଳ୍ପ ଲକ୍ଷଣ ଯୁକ୍ତ ଓ ଲକ୍ଷଣ ବିହୀନ ଆକ୍ରାନ୍ତ ମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ଆଇସୋଲେଶନରେ ରଖାଯାଇ ନିରୀକ୍ଷଣ କରାଯାଉଛି ବୋଲି ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଶ୍ରୀ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶଙ୍କର ସ୍ବାଇଁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଆଜି ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ୦୫ ଜଣ Home Isolation ରେ ଥିବାର ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

 

 

Recent Post

Live Cricket Update