ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନିର୍ବାଚନୀ ଭାଷଣ ଆକ୍ରମଣ: ତାମିଲନାଡୁ ସିଏମ ମୋଦୀ-ଶାହାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁଥିବାର ଦେଖି ମୁଁ ଦୁଖିତ

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନିର୍ବାଚନୀ ଭାଷଣ ଆକ୍ରମଣ: ତାମିଲନାଡୁ ସିଏମ ମୋଦୀ-ଶାହାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁଥିବାର ଦେଖି ମୁଁ ଦୁଖିତ

 

ଜେ ବି ଏନ, ୨୮/୦୩ /୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର), ବାଙ୍ଗାଲୁରୁ : ତାମିଲନାଡୁ ନିର୍ବାଚନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଚେନ୍ନାଇରେ କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଏକ ରାଲି କରିଥିଲେ। ଏହି ରାଲିରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏବଂ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି। ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ନେତାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁବେ ସେତେବେଳେ ବିଜେପିରେ ସମ୍ପର୍କ ରହିପାରିବ।

 

 

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏବଂ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ଆଗରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇବେ ସେତେବେଳେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିରେ ସମ୍ପର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ବରିଷ୍ଠ ନେତାମାନଙ୍କୁ ଏକ ଚିତ୍ର ଦର୍ଶାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

 

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ତାମିଲନାଡୁର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଛନ୍ତି, ଚୁପଚାପ୍ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବି ନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାମିଲନାଡୁର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେ ଦୁର୍ନୀତିରେ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ ଥିବାରୁ ସେ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରୁଛନ୍ତି।

Recent Post

Live Cricket Update