ନିର୍ବାଚନୀ ଉତ୍ତେଜନା: ଟିଏମସି ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି – ସୁଭେନ୍ଦୁ ଅଧିକାରୀ ବାହାରୁ ଗୁଣ୍ଡା ଆଣୁଛନ୍ତି

ନିର୍ବାଚନୀ ଉତ୍ତେଜନା: ଟିଏମସି ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି – ସୁଭେନ୍ଦୁ ଅଧିକାରୀ ବାହାରୁ ଗୁଣ୍ଡା ଆଣୁଛନ୍ତି

 

ଜେ ବି ଏନ, ୨୯/୦୩ /୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର ଆଇଚ), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/କୋଲକାତା : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଭୋଟ୍ ଗ୍ରହଣ ପରେ ସମସ୍ତ ଦଳ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରସ୍ତୁତିକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ସୋମବାର ଦିନ ଟିଏମସି ମୁଖ୍ୟ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ତାଙ୍କ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ନନ୍ଦିଗ୍ରାମର ଏକ ହ୍ୱିଲ ଚେୟାରରେ ଏକ ରୋଡ୍ ସୋ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ରୋଡ୍ ସୋ ଖୁଦିରାମ ଟର୍ନରୁ ନନ୍ଦିଗ୍ରାମର ବ୍ଲକ-୨ରେ ଠାକୁର ଚକ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଶୋ’ରେ ଶତାଧିକ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଏବଂ ପାର୍ଟି କର୍ମୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ‘ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଜିନ୍ଦାବାଦ’ର ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଥିଲେ। ଗୁରୁବାର ଦିନ ମତଦାନ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ନନ୍ଦିଗ୍ରାମରେ ରହିବେ ବୋଲି ତ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ବିଜେପି ବିକାଶ ବିଶ୍ଵାସ ଙ୍କୁ ବଙ୍ଗଳାର ଗାଲାସିରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିଛି।

 

 

ସୁଭେନ୍ଦୁ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଟିଏମସିର ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ :

 

ସୋମବାର ଦିନ ଟିଏମସିର ଏକ ପ୍ରତିନିଧି ଦଳ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନରଙ୍କୁ ଭେଟି ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଟିଏମସି ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ଯେ ବିଜେପି ନେତା ସୁଭେନ୍ଦୁ ଅଧିକାରୀ ନନ୍ଦିଗ୍ରାମକୁ ବାହାର ଗୁଣ୍ଡା ଆଣୁଛନ୍ତି।

Recent Post

Live Cricket Update