ନିର୍ବାଚନ ହାଲଚାଲ : ଆସାମରେ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ତିନୋଟି ରାଲି, ତାମିଲନାଡୁ ଏବଂ କେରଳର ଯୋଗୀଙ୍କ ବଜ୍ରପାତ ଆକ୍ରମଣ 

ନିର୍ବାଚନ ହାଲଚାଲ : ଆସାମରେ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ତିନୋଟି ରାଲି, ତାମିଲନାଡୁ ଏବଂ କେରଳର ଯୋଗୀଙ୍କ ବଜ୍ରପାତ ଆକ୍ରମଣ 

 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୩୧/୦୩ /୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର ଆଇଚ), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ଗୁରୁବାର ଦିନ ବଙ୍ଗଳା ଏବଂ ଆସାମରେ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ବଙ୍ଗଳାର 30 ଟି ଆସନରେ ଭୋଟ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଆସାମରେ 47 ଟି ସିଟ୍ ପାଇଁ ଭୋଟ୍ ଦିଆଯିବ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଏହି ରାଜ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ମଙ୍ଗଳବାର ଶେଷ ହୋଇଥିଲା। ଆସାମରେ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ତିନୋଟି ରାଲି କରିବେ। ଏଥି ସହିତ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ଦୁଇଟି ସାଧାରଣ ସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ କାାମାକ୍ଷି ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜା କରିବେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ତାମିଲନାଡୁ ଏବଂ କେରଳରେ ପହଞ୍ଚି ପ୍ରଚାର କରିବେ। ଉଭୟ ରାଜ୍ୟରେ ଏପ୍ରିଲ 6 ରେ ମତଦାନ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି।

 

ଆସାମରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଦୁଇଟି ରାଲି ମଧ୍ୟ ରହିଛି

 

 

 

କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଆଜି ଆସାମରେ ଦୁଇଟି ନିର୍ବାଚନ ରାଲିରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ କାମାକ୍ଷି ମନ୍ଦିରରେ ପୂଜା କରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖିଛୁ ଯେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଆସାମରେ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଖରାପ ପାଗ ଯୋଗୁଁ ସେ ଅଭିଯାନରେ ପହଞ୍ଚିପାରିନଥିଲେ। ଭିଡିଓ ରିଲିଜ କରି ସେ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

Recent Post

Live Cricket Update