ପ୍ରାଚୀ ସିଂ ପୁଣିଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ପାରା ବୃଦ୍ଧି କଲେ 

ପ୍ରାଚୀ ସିଂ ପୁଣିଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ପାରା ବୃଦ୍ଧି କଲେ 

 

 

 

 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୩୧/୦୩ /୨୦୨୧, ମୁମ୍ବାଇ : ଭୋଜପୁରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରାଚୀ ସିଂ ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ସହିତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି l

 

 

ପ୍ରାଚୀ ସିଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ, ସେ ନିଜ ବୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲରେ ନୂଆ ଭିଡିଓ ଲଗାଉଛନ୍ତି, ସେ ବିହାର ଭିଡିଓରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି ଏବଂ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଗୀତ ସହ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗୀତକୁ ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟାଇଲରେ ନୂଆ ଗୀତରେ ତିଆରି କରିଥାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ମିଳିଛି l

 

 

 

 

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାଚୀ ସିଂ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି, ଏହି କାରଣରୁ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭିଡିଓକୁ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଢଙ୍ଗରେ ତିଆରି କରନ୍ତି ଏବଂ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭିଡିଓରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାନ୍ତି | ନୂତନ ଭିଡିଓରେ ବାର୍ ରେ ରଖାଗଲା, ସେ ବହୁତ ବୋଲ୍ଡ ଶୈଳୀରେ ଏବଂ ପୁରୁଣା ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି |

 

 

ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓରେ ସେ କଳା ପୋଷାକ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ଏବଂ ତୃତୀୟ ଭିଡିଓରେ ଧଳା ବିକିନି ପିନ୍ଧିଥିବା ବେଳେ ପ୍ରାଚୀ ସିଂ ଭୋଜପୁରୀରେ କାମ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢୁଛି।

 

ସେ ମଧ୍ଯ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି

 

ପ୍ରାଚୀ ସିଂ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ, ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଆହୁରି ଭଲ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଯଦି ଆମେ ପ୍ରାଚୀ ସିଂଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ଚାଲିଛି, ଏଥର ପ୍ରାଚୀ ସିଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମେରେ ପ୍ୟାର୍ ସେ ମିଲାଦେ , ଫିଲ୍ମ ବିପକ୍ଷରେ ଅଭିନେତା କିଶାନ ଲୋହେ ନଜର ଆସିବେ, ଚନ୍ଦନ ସିଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି, ଅନୁପ ଅରୋରା, ସଞ୍ଚିତା ବାନାର୍ଜୀ, ଆଶି ତିୱାରୀ ସପୋର୍ଟିଂ କ୍ୟାରେକ୍ଟର ରେ ଦେଖାଦେବେ l

Recent Post

Live Cricket Update