କରୋନାଙ୍କ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ: ଆଜିଠାରୁ ପୁଣେରେ ଆଂଶିକ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ , ଏହି ସେବାଗୁଡିକ ଆଗାମୀ ସାତ ଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ରହିବ

କରୋନାଙ୍କ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ: ଆଜିଠାରୁ ପୁଣେରେ ଆଂଶିକ ଲକ୍ ଡାଉନ୍ , ଏହି ସେବାଗୁଡିକ ଆଗାମୀ ସାତ ଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ରହିବ

 

 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୦୩/୦୪/୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/ପୁନେ : ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୁଣେରେ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଡିଭିଜନାଲ କମିଶନର ସୌରଭ ରାଓ ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଆଜିଠାରୁ ପୁଣେରେ 12 ଘଣ୍ଟିଆ ଆଂଶିକ ଲକଡାଉନ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ପୁଣେରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ଛଅ ଟାରୁ ସକାଳ ଛଅ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାତ୍ରି କର୍ଫ୍ୟୁ ହେବ। ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି ଯେ ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ପୁଣେରେ ପ୍ରତିଦିନ 8,000 ରୁ ଅଧିକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହେଉଛି।

 

 

ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ପୁଣେରେ 9,086 ନୂତନ ମାମଲା ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସର୍ବାଧିକ ଦୈନିକ ସଂଖ୍ୟା ଅଟେ | ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପୁଣେରେ ମୋଟ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସଂଖ୍ୟା 5,51,508 କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏଥି ସହିତ ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଏହି ବିପଜ୍ଜନକ ଜୀବାଣୁ ସାମ୍ନାରେ 58 ଜଣ ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ପୁଣେରେ କରୋନା ମୃତ୍ୟୁର ମୋଟ ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି 10,097 |

 

 

 

Recent Post

Live Cricket Update