ଭୁମି ପେଡନେକର ଏବଂ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ପରେ ଗାୟକ ଅଭିଜିତ୍ ସାୱନ୍ତ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ

ଭୁମି ପେଡନେକର ଏବଂ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ପରେ ଗାୟକ ଅଭିଜିତ୍ ସାୱନ୍ତ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ

 

ଜେ ବି ଏନ, ୦୫/୦୪/୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶର କରୋନାର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛି। କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଦେଶରେ ଏକ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ବିପଜ୍ଜନକ ଜୀବାଣୁ ସାମ୍ନାରେ 478 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା।

 

 

ଗାୟକ ଅଭିଜିତ୍ ସାୱନ୍ତ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍

 

 

ବଲିଉଡରେ କରୋନା ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବ୍ୟାପିଛି | ଭୁମି ପେଡନେକର ଏବଂ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ପରେ ଗାୟକ ଅଭିଜିତ୍ ସାୱନ୍ତ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଅଭିଜିତ୍ ସାୱନ୍ତ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋତେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଦୟାକରି ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଅଭିଜିତ୍ ସାୱନ୍ତ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ର ପ୍ରଥମ ସିଜନରେ ବିଜେତା ହୋଇଛନ୍ତି |

Recent Post

Live Cricket Update