ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ କୁ ବାଦ ଦେଲେ ଅନ୍ୟ ଚାରିଟି ରାଜ୍ୟରେ ମତଦାନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ କୁ ବାଦ ଦେଲେ ଅନ୍ୟ ଚାରିଟି ରାଜ୍ୟରେ ମତଦାନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ

 

 

ଜେ ବି ଏନ, ୦୬/୦୪ /୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର ଆଇଚ), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ତାମିଲନାଡୁ, କେରଳ ଏବଂ ପୁଡୁଚେରୀର ସମସ୍ତ ଆସନରେ ମତଦାନ ଚାଲିଛି।

ତାମିଲନାଡୁରେ 3,998 ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିମଧ୍ୟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେ ପାଲାନିସ୍ୱାମୀ, ଡିଏମକେ ମୁଖ୍ୟ ଏମ.କେ ଷ୍ଟାଲିନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି।

ଆସାମରେ ବିଜେପି ନେତା ହିମନ୍ତ ବିଶ୍ୱ ଶର୍ମା, ବିପିଏଫ୍ ମୁଖ୍ୟ ହାମଗ୍ରାମ ମହିଲାରୀଙ୍କ ସମେତ 337 ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଲଢୁଛନ୍ତି।

କେରଳରେ ବିଜେପିର ମେଟ୍ରୋ ମ୍ୟାନ୍ ହେଉଛନ୍ତି ଇ ଶ୍ରୀଧରନ୍ ଥିବାବେଳେ ପୂର୍ବତନ UDF ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଓମାନ ଚାନ୍ଦି ଏବଂ ରମେଶ ରାମକୃଷ୍ଣ ନାୟାର ଓକେ ରମେଶ ଚେନ୍ନାଇଥାଲା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଅଛନ୍ତି।

 

ସକାଳେ ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଡୁଚେରୀରେ ହୋଇଥିବା ମତଦାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସକାଳ 11 ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 17.90 ପ୍ରତିଶତ ଭୋଟ୍ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି। ଏଥି ସହିତ କେରଳରେ ସକାଳ 11 ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 20.94 ପ୍ରତିଶତ ମତଦାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି।

 

ସେହିପରି ଦକ୍ଷିଣ 24 ପ୍ରଗଣାର ହୀରାଖଣ୍ଡ ହାରବର୍ ଆସନରୁ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦୀପକ ହାଲଦାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଟିଏମସି ଗୁଣ୍ଡ ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଥ ନମ୍ବର 180 ରେ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଉନାହିଁ।

Recent Post

Live Cricket Update