ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଲେ – ‘ଇଭେଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ’ ବଦଳରେ ଟିକା ପ୍ରଦାନ କରାନ୍ତୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଲେ – ‘ଇଭେଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ’ ବଦଳରେ ଟିକା ପ୍ରଦାନ କରାନ୍ତୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ

 

ଜେ ବି ଏନ, ୧୨/୦୪/୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର ଆଇଚ), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶରେ କରୋନାର ଦ୍ୱିତୀୟ ତରଙ୍ଗ ଚାଲିଛି | ଏଥି ସହିତ ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ଟିକା ଅଭାବରୁ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି, ତେବେ ଅନେକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଶଯ୍ୟା ଅଭାବ ରହିଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଦେଶରେ କରୋନା ବିପଦ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି | ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଦେଶରେ 1.68 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ କରୋନା ରୋଗ ହୋଇଥିବା ରିପୋର୍ଟ ହୋଇଛି, ଯାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସର୍ବାଧିକ। ଏଥି ସହିତ, ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋରେ ଯାତାୟାତକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ସମୟପୁର ବାଡଲି ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନ ପ୍ରବେଶକୁ ସାମୟିକ ଭାବେ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛି। ଏଠାରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଡେନମାର୍କ ଚିକନା ଏବଂ ଡାଉଡ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ରାଜିକ ଚିକନାଙ୍କୁ ଡକାଇଛି। ଏଠାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ବୈଠକ ବଙ୍ଗଳାଠାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

 

ଏହି ଅବସରରେ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକା ଉପଲବ୍ଧ କରାଇବାକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ବୋଲି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି l

କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଇଭେଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ’ରେ ଜଡିତ ହେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକା ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉଚିତ।

Recent Post

Live Cricket Update