ଆଇପିଏଲ୍ 2021: ରସେଲଙ୍କ ପଞ୍ଝାରେ ଚାହରଙ୍କ ଚୌକା ପଡିଲା ଭାରି, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନସ ବିଜୟୀ

ଆଇପିଏଲ୍ 2021: ରସେଲଙ୍କ ପଞ୍ଝାରେ ଚାହରଙ୍କ ଚୌକା ପଡିଲା ଭାରି, ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନସ ବିଜୟୀ

ଜେ ବି ଏନ, ୧୪/୦୪/୨୦୨୧, (ରିପୋର୍ଟ, ସୁଶୀଲ କୁମାର ଆଇଚ), ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ପାଞ୍ଚ ଥର ଚାମ୍ପିଅନ୍ ହୋଇଥିବା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସ୍କୋରବୋର୍ଡରେ ମାତ୍ର 152 ରନ୍ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବ ଯେତେବେଳେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ କଇଁଛ ବେଗରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଇନିଂସରେ ୱିକେଟ କାର୍ଡ ଗଦା ଭଳି ଖସିପଡିଥିଲା। ।

 

ତା’ପରେ ଥରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଓପନର୍ମାନେ ପିଚ୍‌ରେ ସ୍ଥିର ହୋଇଗଲେ, ଅନୁଭବ ହେଲା ଯେ ଚାମ୍ପିଅନ୍ସଙ୍କ ହାତରୁ ମ୍ୟାଚ୍ ଖସି ଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ବୋଲରମାନେ ଏଠାରେ କମାଣ୍ଡ ନେଇଥିଲେ।

 

ପ୍ରଥମେ ସେ ପାର ବିପକ୍ଷରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଆଣିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ପରାଜୟର ମୁଣ୍ଡରେ ମୁମ୍ବାଇର ମୁଣ୍ଡରେ ବିଜୟର ମୁକୁଟ ରଖିଥିଲେ |

 

ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ଏହି ମ୍ୟାଚଟି ବହୁ ପରିମାଣରେ ବୋଲରଙ୍କ ନାମରେ ନାମିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବୋଲର ଦଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମା ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇଥିଲେ।

 

ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ବିରେନ୍ଦର ସେହୱାଗ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇର ବୋଲରଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।

 

 

ଆଇପିଏଲରେ ରସେଲଙ୍କ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ହେଉଛି ଦୁଇଟି ଓଭରରେ 15 ରନ୍ ପାଇଁ ପାଞ୍ଚ ୱିକେଟ୍। କେବଳ ଗୋଟିଏ ୱିକେଟ୍ ହରାଇବାରେ 86 ସ୍କୋର ସହିତ ସମଗ୍ର ମୁମ୍ବାଇ ଦଳ 152 ରନ୍କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଛି। ଅର୍ଥାତ୍ ତାଙ୍କର ଶେଷ ନଅ ୱିକେଟ୍ 66 ରନ୍ ପାଇଁ ଖସି ଆସିଥିଲା।

 

ରସେଲଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ଙ୍କ ମାଂସପେଶୀକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ କାର୍ଡ ପରି ଖସିପଡିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ଚାରି ଓଭରରେ ମାତ୍ର 24 ରନ୍ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଇଶାନ କିଶନ ମଧ୍ୟ ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ।

 

 

Recent Post

Live Cricket Update