Espirit Toyota ସୋରୁମ ନାମରେ ଥାନା ରେ ଏତଲା

Espirit Toyota ସୋରୁମ ନାମରେ ଥାନା ରେ ଏତଲା

ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲା Toyota company ମୁତାବକ ଚାରି ଚକିଆ Toyota Liva (OD02BE0001) ଗାଡିଟି ୨୩ କିଲୋମିଟର ପ୍ରତି ଲିଟର ଆସିବା କଥା କିନ୍ତୁ ଦେଖାଇଲା ୧୦/୧୨ କିଲୋମିଟର ପ୍ରତି ଲିଟର | ଏହି ବାବଦରେ ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଗୋଳ ସୋରୁମ ଓ କଟକ ସୋରୁମ କଲେ ମଧ୍ୟ ଉକ୍ତ କମ୍ପାନୀ କିଛି ଶୁଣିନଥିଲେ | ଏହି ଭିତରେ କିଛି ମାସ ଗଡି ଗଲା ପରେ ୨୭/୧୨/୨୦୨୧ ରିଖ ହଠାତ ଗାଡିଟି ଅନୁଗୋଳ ରେ ଖରାପ ହୋଇଥିଲା | ଏହା ପରେ ଉକ୍ତ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଏହି ବିଷୟ ରେ କମ୍ପାନୀ ହେଡ଼ ଅଫିସ ଓ ସୋରୁମକୁ ଜଣା ଗଲା ଏବଂ କମ୍ପାନୀ ଲୋକ ମାଲିକ ସନ୍ତୋସୀ ଦେବୀଙ୍କ ଘରୁ ଗାଡିଟିକୁ ନେଇଗଲେ କିନ୍ତୁ ଏଠାରୁ ଯେଉଁ ପ୍ରକାର ଓ ଯେଉଁ ଗାଡିରେ ଗାଡିଟିକୁ ତାଙ୍କ ଯିମା ରେ ନେଲେ ଏବଂ ତା ପରଦିନ ୨୮/୧୨/୨୦୨୧ ଦିନ ଗାଡିଟିକୁ ଟୋଚନ କରି ନେଇଯାଉଥିବା ର ଦୃଶ୍ୟ ତାଂକ ନଜରକୁ ଆସିଲା | ଏହା ପରେ ଗାଡି ମାଲିକ ସନ୍ତୋସୀ ଦେବୀ ତୁରନ୍ତ କଟକ ସୋରୁମକୁ ଉପସ୍ଥିତ ହୋଇ, ଏହି ପ୍ରକାର ର ବେନିୟମ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟ ରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ସହିତ Toyota କମ୍ପାନୀ କୁ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟ ରେ ଅବଗତ କରାଗଲା | ଏହା ପରେ କଟକ ସୋରୁମ ର କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ସେଠାରେ କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ପରେ ଆମ ଗାଡିଟିକୁ ସଜାଡ଼ିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଜିମା ରେ ରଖିଲେ ଏବଂ ତା ପରଦିନ ଅର୍ଥାତ ୨୯/୧୨/୨୦୨୧ ରିଖ ଗାଡିଟିକୁ ସଜାଡି ମାଲିକ ହାତ କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ୫୮୫ ଟଙ୍କାର ଏକ ଖର୍ଚ୍ଚ ତାଲିକା ପ୍ରଦାନ କଲେ କିନ୍ତୁ ଦୁଃଖର କଥା ତା ୮/୧/୨୦୨୩ ରିଖ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏଯାବତ ଉକ୍ତ ଗାଡି ଟିକୁ ମାଲିକ ସନ୍ତୋସୀ ଦେବୀଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଲେ ନାହିଁ | ଏହି ବାବଦକୁ ମାଲିକ ବହୁ ବାର ବିଭିନ୍ନ ମହଲ ରେ ଦରଖାସ୍ତ କଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମାଧାନ ହେଲା ନାହିଁ | ତେଣୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଥାନା ର ଦ୍ୱIରସ୍ତ ହେଲେ ମାଲିକ ସନ୍ତୋସୀ ଦେବୀ | ଏହା ଫଳରେ ଅନୁଗୋଳ ଥାନା କେଶ ନଂ୨୦, ତା.୮/୧/୨୦୨୩ ରିଖ ରେ ଦଫା ୪୦୬ /୩୪ IPC ରେ ସୋରୁମ ମାଲିକଙ୍କ ସହିତ ୮ଜଣ ଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

Recent Post

Live Cricket Update