ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ୨୬ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ୨୬ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ

ଗଞ୍ଜାମ ବ୍ୟୁର, ରୂପକ ମହାନ୍ତି, ଯୋଗାଯୋଗ,9668662929,

ବ୍ରହ୍ମପୁର,୨୨/୧/୨୩/:ବିଜୁ ଜନତାଦଳ ଏକ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଆଞ୍ଚଳିକ ଦଳ । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଶୃଙ୍ଖଳା ଓ ଲୋକାଭିମୁଖୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଏହି ଦଳ ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛି । ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ୨୬ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ଆଜି ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଧାୟକ ବିକ୍ରମ କୁମାର ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଗଜପତି ନଗର ସ୍ଥିତ ନିଜ ବାସଭବନ ସମ୍ମୁଖ ଖୋଲା ପଡ଼ିଆରେ ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ବୈଠକରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ସାଂସଦ ଚନ୍ଦ୍ର ଶେଖର ସାହୁ,ବ୍ରହ୍ମପୁର ବିଧାୟକ ବିକ୍ରମ କୁମାର ପଣ୍ଡା,ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡ଼ି ସଭାପତି ତଥା ରାଜ୍ୟ ପ୍ଲାନିଂ ବୋର୍ଡ଼ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ରଚ୍ୟାଉ ପଟ୍ଟନାୟକ,ରାଜ୍ୟ କାଜୁ ଉନ୍ନୟନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୁବାସ ମହାରଣା, ବ୍ରହ୍ମପୁର ମେୟର ସଂଘମିତ୍ରା ଦଳେଇ, ଡେ଼ପୁଟି ମେୟର ଇ. ବିବେକ ରେଡ଼ି,ପୁର୍ବତନ ମେୟର କେ. ମାଧବୀ,ମହାନଗର ବିଜେଡ଼ି ସଭାପତି ବିଜୟ ସାମଲ, ଯୁବ ସଭାପତି ଅଜିତ୍ କୁମାର ପଣ୍ଡା, ଜୋନ ସଭାପତି ଜ୍ୟୋତିରଞ୍ଜନ ସାହୁ, ବିଜେଡି ମୁଖପାତ୍ର ତୁମ୍ବନାଥପଣ୍ଡା,ଅର୍ବାନ ବ୍ୟାଙ୍କ ସଭାପତି ଆର୍. ମୁରଲୀ ମୋହନ,ମହାନଗର ଛାତ୍ର ସଭାପତି ଶୋଭନ ନାୟକ, ମହାନଗର ସଭାନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ଗନ୍ତାୟତ,ଜୋନ ମହିଳା ସଭାନେତ୍ରୀ ମମତା ବିଷୋୟୀ,ପ୍ରମୁଖ ମଞ୍ଚାସିନଥିଲେ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବରିଷ୍ଠ ବିଜେଡି ନେତା ଭଗବାନ ଗନ୍ତାୟତ,ଜଗନ୍ନାଥ ସାବତ, ଟି.ଗୋପୀ,ଜାମୁଲା ଶଙ୍କର ନାରାୟଣ,ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ବ୍ରହ୍ମପୁର ମହାନଗର ବିଜେଡ଼ି ତରଫରୁ ଆସନ୍ତା ୨୫ତାରିଖରେ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ୨୬ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ପାଳନ କରାଯିବା ନେଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇଥିଲା ।ତେବେ କେଉଁଠାରେ ଏହି ଦିବସ ପାଳନ କରାଯିବ ସେ ନେଇ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇନଥିବା ବେଳେ ଗୋଶାଣୀନୂଆ ଗାଁ, ରାମଲିଙ୍ଗେଶ୍ୱର ପାର୍କ, ଖଲ୍ଲିକୋଟ କଲେଜ ଖେଳ ପଡ଼ିଆ, ଧାନମେରା ସାହି ଆଦି ୪ଟି ସ୍ଥାନ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଏଠାରେ କୁହାଯାଇଥିଲା । ଉକ୍ତ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ ହଜାର ହଜାର କର୍ମୀଙ୍କୁ ସାମିଲକରାଇ ଉକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସଫଳ କରିବାକୁ ମଞ୍ଚାସିନମାନେ କହିଥିଲେ । ପରେ ଏକ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ସଭା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ନବନିଯୁକ୍ତ କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରି ଦଳର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଜଣାଇବା ସହ ସଙ୍ଗଠନକୁ ଅଧିକ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ ଦେଇଛନ୍ତି ବିଧାୟକ ବିକ୍ରମ କୁମାର ପଣ୍ଡା । ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀ ପଣ୍ଡା କହିଥିଲେ କି ପଦ ନେଇ ଘରେ ବସିଲେ ହେବନାହିଁ । ନବନିଯୁକ୍ତି ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଦଳ ପାଇଁ କାମ କରିବା କରିବା ସହ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଲୋକାଭିମୁଖୀ ଯୋଜନାକୁ ଘରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ସେ କହିଥିଲେ । ୩୫ ଜଣ ନୂତନ ଯୁବ ବିଜେଡ଼ି କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଓ ୫୫ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ମହାନଗର ଦାଇତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି । ମହାନଗର ଯୁବ ସଭାପତି ଅଜିତ କୁମାର ପଣ୍ଡା,୫ଜାଣିଆ ଉପସଭାପତିରେ ଏମ୍. ତେଜେଶ୍ୱର୍ ସ୍ବାମୀ,କର୍ପୋରେଟର ସୂର୍ଯ୍ୟକାନ୍ତ ସୁବୁଦ୍ଧି,ବି.ଦୁର୍ଗା ରାଓ,ରାଜେଶ୍ୱର୍ ବେହେରା,ଏସ୍.ଏ ଖଲ୍ଲିଲଙ୍କ ସମେତ ୮ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ତାପସ ସାହୁ,କର୍ପୋରେଟର ଅଶ୍ଵିନୀ ପଟ୍ଟନାୟକ,ମୁନା ରେଡ୍ଡୀ,ଭଗବାନ ସାହୁ,ଟି.ଶ୍ରୀନିବାସ,ନୀଳାଚଳ ବିଷୋୟୀ,ଆର୍.କାଶୀ,ସିମାଞ୍ଚଳ ସାହୁ,ଡିଜିଟାଲ ସମ୍ପାଦକ ମଧୁସୂଦନ ସାହୁ ଏବଂ ୨୦ ଜଣ ସମ୍ପାଦକଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା କରାଯାଇଥିଲା । ପୂର୍ବରୁ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିବା ମହାନଗର ସଭାନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ଗନ୍ତାୟତ, ୱାର୍କିଂ ସଭାପତି ଶାନ୍ତି ଦାସ, ଉପସଭାପତି ଏମ୍. ମିନାକ୍ଷୀ,ଏନ୍. ଟେଟେଶ୍ୱରୀ, ମିନତୀ କୁମାରୀ ବିଷୋୟୀ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୌଧୁରୀ,ଶ୍ୱେତା ପ୍ରଜ୍ଞା ପଟ୍ଟନାୟକ,ଭାନୁମତି ବିଷୋୟୀ,ମମତା ପାତ୍ରଙ୍କ ସମେତ ୧୨ଜଣ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦିକା,୧୫ଜଣ ସମ୍ପାଦିକା,୧୦ଜଣ ସହସମ୍ପାଦିକାଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା କରାଯାଇଥିଲା । ସେହିପରି ପୂର୍ବରୁ ଜିଲ୍ଲା ମହିଳାରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିବା ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ଆର୍. ପାୱନି,ଉପସଭାପତି ପାର୍ବତୀ ପ୍ରଧାନ,ଲକ୍ଷ୍ମୀ ପ୍ରିୟା ପାଢ଼ୀ,ସମ୍ପାଦକ ମମତା ପାତ୍ର,ମଧୁସ୍ମିତା ମାଝୀ, ଡିଜିଟାଲ ସେକ୍ରେଟାରୀ ସୁସ୍ମିତା ସାହୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା କରଯାଇଥିଲା । ଏହି ପ୍ରସ୍ତୁତି ବୈଠକରେ ବିଜେପିର ଜିଲ୍ଲା ସମ୍ପାଦିକା ସୁଜତା ବିଷୋୟୀ ଆଜି ବିଜେପି ଛାଡ଼ି ବିଜେଡିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ମଞ୍ଚାସିନମାନେ ପୁଷ୍ପଗୁଚ୍ଛ ଦେଇ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ । ନବ ନିଯୁକ୍ତି କର୍ମକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ପରେ ସାଂସଦ ଚନ୍ଦ୍ର ଶେଖର ସାହୁ ଦଳର ଆଭିମୁଖ୍ୟକୁ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚେଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ ।

Recent Post

Live Cricket Update