ଅଲ୍‌ ଓଡିଶା ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି ମହିଳା ଓ୍ବାର୍କର ଆସୋସିଏସନ୍‌ର ବୈଠକ

ଅଲ୍‌ ଓଡିଶା ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି ମହିଳା ଓ୍ବାର୍କର ଆସୋସିଏସନ୍‌ର ବୈଠକ

ଢେଙ୍କାନାଳ, ଡା. ୧୯,୦୩, ୨୦୨୩ରିଖ : ଅଦ୍ୟ ରବିବାର ସ୍ଥାନୀୟ ବଳରାମ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଅଲ ଓଡିଶା ଅଙ୍ଗନଓ୍ବାଡି ମହିଳା ୱର୍କର ଆସୋସିଏସନ୍‌ର ସଭାନେତ୍ରୀ ପଙ୍କଜିନୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଏକ ଜିଲ୍ଲା ସ୍ତରୀୟ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଉକ୍ତ ବୈଠକରେ ଅଙ୍ଗନବାଡ଼ି ମହିଳା ୱ।ର୍କରମାନଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ବିଷୟରେ ବିସଦ ଭାବେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା । ଅର୍କର ଭଉଣୀମାନରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଓ ସଂଘର ଅଗ୍ରଗତି ନିମନ୍ତେ ସମସ୍ତେ ମତାମତ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲାର ପାଞ୍ଚଟି ବ୍ଲକ ଯଥା ପରଜଙ୍ଗ, କାମାକ୍ଷାନଗର, ହିନ୍ଦୋଳ, ଭୁବନ, କଙ୍କଡ଼ାହାଡ଼ ଭାରତୀୟ ମଜଦୁର ସଂଘର ସଭାପତି, ସଂପାଦକ, କୋଷାଧକ୍ଷ ଓ କର୍ମୀମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଆଲୋଚନାରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ । ଉକ୍ତ ବୈଠକରେ ସଂପାଦିକା ମାନସୀ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ନେତୃତ୍ଵରେ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲା । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ବର୍ଣପ୍ରଭା ମିଶ୍ର, କିରଣ ସାହୁ, ଅରୁଣା ପୃଷ୍ଟି, ଶାନ୍ତିଲତା ଶତପଥୀ, ସଂଧରାଣୀ ସାହୁ, ହରପ୍ରିୟା ଓଝା, ସଂଧ୍ୟାରାଣୀ ମହାନ୍ତି, ସୁନିତା କଅଁର, କମଳା ସର୍ଦ୍ଦାର ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ ।

Recent Post

Live Cricket Update