Search
Close this search box.

ଭୋପାଳ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ

ଭୋପାଳ: ଆଜି ଭୋପାଳ ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି । ଏଥିଲାଗି କଡା ସୁରକ୍ଷା ବଳୟ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ପୁରା ସହର । ସକାଳ ୧୦ଟା ୫୫ ରେ ଭୋପାଳ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ପରେ ସେ ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ ସିଧାସଳଖ ହେଲିକପ୍ଟର ଯୋଗେ ଜାମ୍ବୋରୀ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିବେ । ସେଠାରେ ୧୦ ଲକ୍ଷ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ମହାକୁମ୍ଭକୁ ସମ୍ବୋଧନ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

ଏଠାରେ ଏକ ମେଗା ରୋଡ୍ ସୋର ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି । ଏଥିଲାଗି ୭ଟି ବଡ ବଡ ଷ୍ଟେଜ୍ କରାଯାଇଛି ।

ମୋଦିଙ୍କ ଗସ୍ତକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ସହରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିଜେପି ପତାକା, ପୋଷ୍ଟର ଏବଂ ବ୍ୟାନର ଲଗାଯାଇଛି। ପିଏମ ମୋଦୀ ଏଠାରେ 10 ଲକ୍ଷ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ। ମହାକୁମ୍ବୁରେ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ରହିବେ। ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଜିତିବା ପାଇଁ ସେ କର୍ମୀ ମାନଙ୍କୁ ଗୁରୁ ମନ୍ତ୍ର ଦେବେ। ସେପଟେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଗସ୍ତକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ କଡାକଡି କରାଯାଇଛି । ସହରର ଅନେକ ସ୍କୁଲ , କଲେଜକୁ ଆଜି ଛୁଟି ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ସୁରକ୍ଷା ରେ ୪୦୦ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ମୂତୟକ କରାଯାଇଛି । ୨୬ ଆଇପିଏସ ଅଧିକାରୀ ନିୟୋଜିତ ରହିବେ । ଏବଂ ଆଣ୍ଟି ଡ୍ରୋନ୍ ସିଷ୍ଟମର ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି ।

Recent Post

Live Cricket Update

× How can I help you?